Kronikë

Arrestohet nga policia 40-vjecari në Vlorë, në kërkim edhe për vepra të tjera penale

12:12 - 23.07.21 gsh

Një 40 vjecar i shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale ka rënë sot në prangat e policisë në Vlorë.Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm dhe Narkotikëve, në bashkëpunim me Forcën e Posaçme “Shqiponja”, ndaluan shtetasin R. H., 40 vjeç, banues në Vlorë.

Ndaj 40 vjecarit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier kishte caktuar masën e sigurimit “Arrest në burg”, për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Futja e sendeve të ndaluara në IEVP”.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.