AKTUALITET

FOTOLAJM/ Pas ministrave, Rama mbledh edhe drejtorët e institucioneve! I drejtohet me tone të ashpra Manjës

12:37 - 06.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në një takim ministrat dhe drejtues institucionesh në varësi të qeverisë. Ndonëse një takim i mbyllur, LSA ka publikuar disa foto ku shihen zyrtarët që kanë marrë pjesë në takim.
Fill pas takimit që pati me presidentin Begaj, Rama ka mbledhur qeveritarët e zyrtarët në Pallatin e Kongreseve.
Mes këtyre fotove ka dhe disa momente pikante ku shihet se Rama flet me gjeste dhe tone të ashpra me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe Damian Gjiknurin.


Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.