AKTUALITET

VIDEO/ Priste radhën në kufi, policia malazeze dhunon anëtarin e kryesisë së PL

11:13 - 17.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kryetari i Komisionit për Ekonominë dhe Financat në Partinë e Lirisë, Petraq Milo është dhunuar nga efektivët malazezë, pranë kufirit të Shqipërisë me Malin e Zi.
Mësohet se Milo ka qenë i shoqëruar nga familjarët gjatë momentit kur është nxjerrë me forcë nga makina dhe është dhunuar nga një efektiv malazez, ndërsa priste radhën në kufi.

Në videon e mëposhtme, shihet edhe momenti kur anëtari i Kryesisë së PL nxirret nga makina me forcë dhe dhunohet, po ashtu edhe djali i tij.

Ende nuk dihen rrethanat mbi ngjarjen dhe nëse është njoftuar ambasada shqiptare.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.