EKONOMI

Euro sërish në krizë, bie dhe dollari/ Njihuni me kursin e këmbimit valutor për sot, 18 mars 2023

08:34 - 18.03.23 m.k
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një euro blihet me 114.2 lekë dhe shitet me 114.8 lekë.
Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Dollari amerikan blihet me 106.9 lekë dhe shitet me 108 lekë.

Franga zvicerane blihet me 114.8 lekë dhe shitet me 115.8 lekë.

Paundi britanik blihet me 129.5 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

Dollari kanadez blihet me 77.3 lekë dhe shitet me 79.7 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.