BLUETOOTH

“Je shumë i frusturar”/Olta-Kristit: Kopjon Robertin çdo sekondë

21:24 - 24.03.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Nuk kanë munguar edhe sot ngacmimet mes Oltës dhe Kristit, të cilët kanë kohë që nuk kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.
Olta e ka quajtur Kristin naiv, ndërsa tha se e tepron me faktin që do të tregojë shpesh herë se sa i zgjuar është.

Ajo shtoi se Kristi kopjon të atin e vet në çdo moment.

Sipas saj Kristi është shumë i ndjeshëm, por ka vendosur të jetë i kalkuluar dhe i ftohtë në këtë lojë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.