BLUETOOTH

“Borën e duam në çdo…”, Bledi Mane shfaqet krah moderatores dhe e komplimenton

21:24 - 25.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Gazetari dhe ish-banori i BBV II, Bledi Mane, ka postuar sëfundmi një fotografi në Instagram, ku shfaqet krah moderatores Bora Zemani.
 

Krahas fotos Mane ka bërë edhe një compliment për moderatoren, ku shkruan “Borën e duam në çdo stinë!”.

Kujtojmë se Bora Zemani vijon të jetë në një lidhje dashurie me ish-banorin e Big Brother VIP I, Donald Veshajn.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.