LAJMI I FUNDIT

Partizani, sulmuesi Da Silva: Jemi të lumtur, ndaj Teutës shkojmë me moralin lart

19:05 - 25.05.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Sulmuesi Da Silva u shpreh i lumtur për mediat pas fitores 1-4 të Partizanit ndaj Kastriotit. Lojtari tha se ekipi do shkojë me moralin lart në takimin e fundit, me besimin se titulli do i takojë ekipit të kuq.
“Jemi shumë të lumtur për kreun dhe jam i kënaqur për golat që i dhanë fitoren ekipit. Tashmë pas kësaj fitore do të jemi me moralin dhe do të shkojmë të fitojmë ndaj Teutës dhe të marrim titullin” – tha ai.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.