BLUETOOTH

VIDEO/ Kiara shkon në Shkodër, ‘çmenden’ punonjëset e fasonerisë! Shtyjnë njëra tjetrën për të bërë foto

08:30 - 26.05.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito padyshim që janë çifti i momentin në showbizin shqiptar. Çifti nuk është se kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale me foto dhe video ku shfaqen të dy bashkë.




Ditën e sotme Luizi dhe Kiara ndodhen në vendlindjen e këngëtarit, në Shkodër, aty ku banon dhe familja e tij. Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto dhe video ku Kiara shfaqet në fasoneri dhe të gjitha gratë duan të bëjnë foto me të.

Ndërsa Luizi, ka postuar në InstaStory një foto me disa fëmijë të vegjël, ku shfaqet në një shkollë dhe krahas fotos shkruan: “Me çapaçulat Ju dua fort”.

 

VIDEO+FOTO/ Kiara shkon në Shkodër, gratë e fasonerisëVIDEO+FOTO/ Kiara shkon në Shkodër, gratë e fasonerisëVIDEO+FOTO/ Kiara shkon në Shkodër, gratë e fasonerisë


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.