Kronikë

U fut në Liqenin Artificial të Tiranës dhe rrezikoi të mbytej, përfundon në spital 25-vjeçari

17:48 - 18.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 25-vjeçar polak, ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial të Tiranës pasditen e sotme, pasi është futur për tu larë.
Sipas raportimeve na policia, mësohet se 25-vjeçari me iniciale F.M është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruar nga Panorama.al, i riu është nxjerrë në breg të liqenit nga persona të tjerë, dhe i është dhënë ndihma e parë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 18.05.2024, rreth orës 16:00, te Liqeni Artificial i Tiranës, është futur në liqen dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet shtetasi polak F. M., 25 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.