Horoskopi

Horoskopi i datës 24 prill 2017

07:20 - 24.04.17 gsh.al
GSH APP Get it on Google Play
DASHI

Një qiell dashamirës ju ndihmon të kapërceni çdo pengesë të paparashikuar. Lajme të mira nga jashtë si dhe pak të ardhura shtesë. Mundësi të arta do ju vijnë në dorë. Imazhi publik do ketë një rritje progresive të lartë. Shanse fatlume. Shpirti luftarak dhe euforia do jenë të justifikuara.

DEMI

Qiell i qetë për ata që janë të dashuruar, por edhe ata që sapo janë ndarë nga një lidhje shumë serioze do të kenë një surprizë të këndshme. Vazhdoni të punoni me kujdes për projektet tuaja. Intuita që keni ju mundëson të gjeni burime të reja.

BINJAKËT

Ditë për t’iu përkushtuar sipërmarrjeve të reja dhe dinamizmit. Energjia, shpejtësia dhe aftësia ju lejojnë të çoni deri në fund angazhimet në axhendën tuaj. Zgjedhje të rëndësishme dhe të menjëhershme do rezultojnë të suksesshme. Udhëtime në horizont. Fitore sportive.

GAFORRJA

Hëna do bëhet lajmëtare e ngjarjeve të paparashikuara. Duhet të jeni më shumë se asnjëherë tepër të përpiktë, pavarësisht se një emergjencë do ju detyrojë të përshpejtoni ritmin. Mos mendoni se kolegët ose partneri juaj janë përgjegjës për humorin tuaj të keq.

LUANI

E hënë e mbushur me fat: çdo vendim do bëhet i thjeshtë, çdo projekt afër realizimit. Performancë e shkëlqyer në fushën e konkurrencës. Besoni gjithmonë, pa asnjë përjashtim, në intuitën dhe cilësitë që keni. Suksese, konsensus dhe arritje.

VIRGJERESHA

Impulsiviteti rrezikon t’ju bëjë të shpenzoni më shumë seç duhet ose t’ju përballë me një situatë delikate. Rikuperoni urtësinë tuaj, pasi mund të pendoheni më vonë. Ndoshta për shkak të një shpërqendrimi të vazhdueshëm, nuk do arrini të përmbushni në kohë të gjitha detyrat.

PESHORJA

Ndiheni në provë, dhe kjo ju krijon një lloj ankthi. Relaksohuni, bëni punën tuaj me seriozitet dhe mos bini pre e provokimeve dhe kritikave. Për të rivendosur ekuilibrin, është e rëndësishme të ndiqni instinktin që ju tregon zgjidhjen e duhur.

AKREPI

Ritmi i përditshëm do jetë i tensionuar, por shpërblimet nuk do mungojnë. Një detyrë me përgjegjësi do hapë horizonte të reja për karrierën. Dashuria dhe miqësia duhet të ushqehen pa lënë asnjë pas dore. Të gjitha lëvizjet do jenë të favorizuara.

SHIGJETARI

Sot do ngriheni me humorin e duhur. Është ditë ideale për lëvizje, zbavitje dhe udhëtime. Opinionet tuaja do të vlerësohen. Hëna ju ndriçon zemrën dhe shqisat. Ndjenja, pasion dhe bashkëpunim në marrëdhënie të vjetra dhe të reja.

BRICJAPI

Nuk është dita e duhur për të bërë negociata, për të firmosur kontrata apo për të përfunduar marrëveshje. Nxitimi mund t’ju shkaktojë probleme. Mos u shmangni; tregoni tolerancë ndaj personave që ju duan të mirën.

UJORI

Ndiheni të gëzuar, të qetë, çdo gjë ju entuziazmon, keni një energji të fuqishme. Ndryshime dhe projekte brenda një afati të shkurtër. Mbrëmje e këndshme me miqtë tuaj. Pica, kinema, birra dhe shëtitje nëpër rrugët e qytetit përkrah miqve të dashur.

PESHQIT

Të ndjeshëm dhe intuitivë, nuk do lini t’ju shpëtojë mundësia për të krijuar marrëdhënie me persona me influencë. Ka ardhur koha të bëni pak ndryshime në veshjen tuaj. Duhet të filloni të shihni rezultatet e përpjekjeve tuaja. Mos lini pas dore një borxh të vjetër.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.