Kronikë

Me pistoletë lodër, i riu në Durrës dhunon punonjësen e marketit dhe merr paratë

17:24 - 03.09.18 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Durrësit gjatë vjedhjes me dhunë të një marketi në pronësi të shtetasit S.M.
Autori i arrestuar, i identifikuar si Keni Braçe, ka përdorur një pistoletë lodër për të trembur punonjësit e marketit.

Në cilësinë e provës materiale policia sekuestroi një pistolet çakmak, sasia e parave të vjedhura ( 79 300 lekë të reja), një  maskë kirurgjie dhe doreza.

Mbi të riun rëndon akuza “Vjedhja me dhunë”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.