Bota

Aksident i rëndë në Itali/ Humb jetën 25-vjeçari, babai i dy fëmijëve

19:22 - 13.02.20 gsh

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm, në zonën e La Seça në Itali. Një shtetas shqiptar, 25 vjeç i cili po udhëtonte me makinë, ka humbur jetën pasi automjeti i tij u përplas me një kamion.



Viktimë ka mbetur shtetasi Endri Zaimi, babai i dy fëmijëve. I riu ishte duke u kthyer në shtëpi pasi kishte qënë turni I natës në fabrikën ku punonte. Makina e tij tip Volvo u shkatërrua tërësisht për shkak të përplasjes së fortë me kamionin, shkruajnë mediat italiane.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe policia, të cilët po hetojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.