Show-Bizz

Foto/ Sot do të mbushte 41 vjeç, VIP-at kujtojnë Dr Florin

18:36 - 28.02.20 gsh

Këngëtari i njohur Dr Flori i cili u nda nga jeta para 6 vitesh sot do të festonte 41-vjetorin e tij të lindjes.Në këtë ditë të shënuar, miqtë e tij më të afërt e kanë kujtuar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale. Miku i tij më i mirë dhe pjestari I grupit muzikor `west Side Family´, Landi Hysi ka qënë një ndër personat e parë që ka kujtuar Dr Florin.

Ai ka postura një foto në “Instagram”, ku shkruan dhe ditën e tij të lindjes: 28 Shkurt 1979.

Edhe këngëtarja e dashur për publikun Aurela Gaçe ka publikuar të njëjtën foto dhe bashkangjitur shkruan: Ditëlindja jote Flor”.

Një tjetër personazh që e ka kujtuar është Turjan Hysko, i cili në një postimi në “Instastory” shkruan: “Sot lindi bobi, dhe nuk ka për t’u harruar kurrë, Dr Flori!”

Gjithashtu dhe antari tjetër i `West Side Family´ ka publikuar nje foto të të ndjerit ku shkruan: Sot është ditëlindja jote.

 

-640-0-5e5934ac90b42 -640-0-5e5934ad2b95f -640-0-5e5934ad9a736 download
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.