Foto-galeri

Fotot që do ‘qeshni me lot’, ja njerëzit që guxuan të publikojnë pozat qesharake

11:47 - 01.07.20 Gazeta Shqiptare

Të gjithë ne nga fëmijëria kemi foto që vetëm njerëzit e afërt mund të lejohen që ti shikojnë.Kjo është për shkak të mënyrës se si ne i shikojmë ato imazhe dhe mund të shokojë dikë që nuk është i përgatitur.

Por ka disa njerëz shumë të guximshëm në internet që nuk kanë aspak frikë të publikojnë foto nga fëmijëria, e që ju do shkriheni së qeshuri.

 

a28b3254a3b924b50adbe08425 b80b6359569fe6522487165184 4b520e5abfae30fdb4a9604093 4e6ca35e8cb01c5bf523877917 4f8f6d52f887469a63489a3207 9e3c485b10a17beaf92840168b 23ef365d89ba29edc171fb4fde 095be25a40997446b22b4726d4 804abd5836b1dfe713c9d0d9e5 881aa754d190ecbe11bd253914 9332ec581f99cdef1732bb4926 61323b5362b95d087d9a613b5b 7186745c6bbba9c89a60c664f0 091401550da54431e24dd31d2d 171468548598016405f32f728e a7ed335326ab6d905583b810af-1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE