Kronikë

Aksident në Lezhë/ Përplasen dy mjete dhe një motor, tre të plagosur

20:50 - 08.07.20 gsh

Një aksident i rëndë ka ndodhur para një karburanti në Lezhë, ku kanë mbetur të lënduar tre persona si rrjedhojë e përplasjes së dy mjeteve dhe një motori.Burimet bëjnë me dije se të lënduar kanë mbetur një çift bashkëshortësh që udhëtonin me motor, nga të cilët gruaja ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Lezhës, si dhe një këmbësore e rastësishme.

Ndërkohë zona e aksidentit është rrethuar dhe Policia është në vendin e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE