Kryesore

Hidhet shorti, përballje gjigandësh në çerekfinalet e Champions League

13:00 - 10.07.20 Gazeta Shqiptare

Liga e Kampioneve ka mësuar përballjet për fazën finale të këtij edicioni në turneun më të rëndësishëm të futbollit europian për klube. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës përcaktoi sfidat e “final eight” që do të nisë më 7 gusht në Lisbonë.Ndeshjet e para çerekfinale do të luhen më 7 dhe 8 gusht, ndërsa do të jenë me eliminim direkt deri në finalen e madhe të 23 gushtit.

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE