Kryesore

Vajza e Mark Frrokut nis shkollën, Rudina Dembacaj e uron publikisht

18:30 - 14.09.20 gsh

Rudina Dembacaj me anë të postimeve në rrjetet sociale, tregon se është shumë e dashuruar me partnerin e saj Mark Frrokun dhe ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e tij.Këtë e demonstroi edhe sot, teksa i uroi publikisht vajzës së ish-deputetit, Ertës suksese në vitin e ri shkollor.

Moderatorja e shoqëroi postimin me një foto krah vajzës së Mark Frrokut dhe shkroi: “Suksese këtë vit zemra ime.”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.