Foto-galeri

Të heqësh të zitë e ullirit për një foto, por rezultati është mahnitës

13:17 - 15.09.20 Gazeta Shqiptare

Fotot artistike janë shumë të vështira për t’u realizuar dhe çdokush kalon një kalvar mundimesh që ta kalojë këtë ‘provë’ me sukses.Nga selfiet plot detaje e deri tek kompozimet e hollësishme, disa nga fotot që mund të keni në rrjetin tuaj social duken aq mirë sa do t’i përshtateshin kopertinës së një reviste mode.

Nuk është e thënë të jesh modele për të realizuar një foto të bukur, me pak mundim gjithçka është e realizueshme. Përmes fotove të mëposhtme mund të marrim shumë ide për fotot e radhës, të cilat do të shkëlqejnë profilin tuaj të rrjetit social.

fo3-2 fo120 fo18 fo19 fo17 fo16 fo15 fo12 fo14 fo11 fo13 fo9 fo10 fo8 fo7 fo2 fo4 fo5 fo
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.