Kryesore

E mbajti të fshehtë për shumë kohë, zbulohet sportisti që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralba Ponarit (Foto)

19:03 - 16.09.20 gsh

Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  prej shumë kohësh e ka mbajtur të fshehtë jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje për personin që i ka rrëmbyer zemrën.Me anë të një postimi në ‘Instastory’, moderatorja pranoi publikisht se djali i gjatë me të cilin e kanë parë shpesh, është partneri i saj. Ajo ka postuar dy foto me ‘djalin misterioz’, por është kujdesur që t’ja mbulojë fytyrën.

Pavarësisht kësaj, ‘Newsbomb’ zbuloi se djali që ka bërë për vete Fjoralbën, quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

adi1 333 q2 adi3
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.