Aktualitet

Pas lirimit flet Eduart Ndocaj: Erdha nga Italia për eventin, dha urdhër Pjerin Ndreu. Më kanë dhunuar

20:05 - 23.10.20 gsh

Ditën e sotme ish-deputeti Eduart Ndocaj u shoqërua në polici, pasi u paraqit në takimin e Ramës i paftuar. Pas këtij incidenti, Ndocaj u shpreh se kishte udhëtuar që nga Italia për inaugurimin e shtëpisë së Gjergj Fishtës.“Kam ardhur nga Italia posaçërisht për këtë eveniment pasi jam ftuar nga përgjegjësi i kulturës në Bashkinë e Lezhës”.Sapo ka mbërritur kreu i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu, është dhënë urdhër që të më largojnë. Ndaj meje ështe përdorur dhunë dhe unë së bashku me avokatin do bëjmë denoncim në prokurori për rastin”, tha Ndocaj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.