Kryesore

Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak

18:30 - 25.11.20 Gazeta Shqiptare

“Ai pësoi atak kardiak. Lajmet që më vijnë janë dramatike.” Është vëllai i Diego Armando Maradona, Hugo Maradona , i cili konfirmon vdekjen e legjendës ë futbollit. Hugo me lot konfirmoi lajmin për mikrofonat e ‘Radio Kiss Kiss Napoli’.Kujtojmë që më 30 tetor Maradona festoi 60-vjetorin, ndërsa vetëm pak ditë më vonë iu nënshtrua një operacioni në tru, për të eliminuar një mpiksje gjaku dhe pas ndërhyrjes kirurgjikale ishte vendosur në rezidencën ku edhe dha shpirt pasditen e sotme.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.