Kryesore

Kleas apo Elgitit? Ja kujt i ngjan vogëlushi Krid

21:30 - 18.01.21 Gazeta Shqiptare

Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë me d 4 qershor të vitit që lamë pas. Klea solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Krid.Dyshja ndajnë shpesh momente pranë të voglit në rrjete sociale, e sidomos Klea. Së fundmi, ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, të cilët i kanë drejtuar pyetje në lidhje me vogëlushin.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur se me kë ngjan më shumë Kridi, me të apo me Elgitin. Klea ka treguar se ai ka marrë nga të dy ata.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.