Kronikë

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Durrës, plagosen tre persona, dërgohen në spital (Emrat)

19:54 - 16.09.21 gsh

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit të një bombole gazi në Durrës. Sipas informacioneve paraprake nga policia, ngjarja ka ndodhur në orën 19:15, në Xhafzotaj.Dyshohet si pasojë e shpërthimit e një bombole gazi në banesë, janë lënduar shtetasit Qefajet Musai, 60 vjeç, Bukurie Maksuti, 45 vjeçe dhe B. M., 17 vjeçe, banues në Xhafzotaj, Shijak, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.