Kryesore

Marrëdhënia Semi-Donald, reagon për herë të parë Bora Zemani: Ata janë të lirë të…

21:15 - 17.10.21 Gazeta Shqiptare

Semi dhe Donaldi janë dy personazhet më të komentuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.Njohja e tyre e mëparshme është e dukshme, e madje, ndjekësit kanë aluduar se dyshja kanë një pëlqim për njëri-tjetrin. Në këtë mes është prekur dhe ish-partnerja e Donaldit, Bora.

Moderatorja ka zgjedhur të flasë vetë për këto zëra, duke qenë se është përmendur dhe ajo. Bora shkruan në Instagram se edhe pse është ndarë prej kohësh nga Dolandi, e di që mes tij dhe Semit ekziston një miqësi.

 

 

 

246268924_4404554806324470_825895751138915267_n 245622126_423317625878293_4027673566812270066_n 246108535_1481553448894149_6535969516994230380_n
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.