Kryesore

Olsi Rama thyen heshtjen, e vërteta me Dajën dhe “shpërthimi” ndaj Teutës

19:01 - 03.12.21 gsh

Partizani përjetoi një fazë të parë shumë negative, periudha më e vështirë që pas rikthimit në elitë, 9 pikë në 9 javë, ishin shifrat që shqetësonin jo pak ambientin. Ndryshe nga perceptimi i jashtëm, drejtori i përgjithshëm i Partizanit ishte i bindur se situata do të ndryshonte shpejt, më shumë se sa arsye tekniko taktike ishte çështje psikologjike.Në një intervistë ekskluzive për “News24”, për emisionin “Sport News”, të moderuar nga Enxhi Biba, Olsi Rama flet për herë të parë për prapaskenat, a ishte Ilir Daja në dyshim, si është marrëdhënia e tij me teknikun kryeqytetas? Rama zbuloi dhe një prapaskenë interesante në përfundim të ndeshjes me Teutën, një përmbysje e çmendur, e cila bëri që drejtori të dilte nga natyra e tij:

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.