Kryesore

Kuvendi hap punimet për 2022, deputetët në këmbë për himnin. Nderohet me 1 minutë heshtje ish-kreu i PE-së

16:14 - 17.01.22 gsh
GSH APP Get it on Google Play

Kuvendi është mbledhur sot për herë të parë për këtë vit, në sesionin e ri. Seanca ka nisur me himnin kombëtar që është respektuar nga ligjvënësit duke u ngritur më këmbë. Më pas kryetarja e Parlamentit Lindita Nikolli ka kujtuar ish-presidentin e PE David Sassoli dhe ka kërkuar 1 minutë heshtje në nderim të tij. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.