AKTUALITET

Del VIDEO/ Momenti kur i vihet flaka makinës së policit në Shkodër

11:28 - 14.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Janë publikuar në media pamjet kur një person ende i paidentifikuar i vë flakën makinës së policit në Shkodër.
Ai është i veshur me veshje të zeza dhe ka mbuluar dhe kokën që të mos duket.Autori afrohet drejt makinës së punonjësit të policisë së Shkodrës, të identifikuar me incialet S.K., 54 vjeç, cila ishte e parkuar para banesës së tij në lagjen “Tre Heronjtë” Shkodër. Video është publikuar nga Oranews dhe mund ta shikoni KETU.

Pasi qëndron për disa sekonda makina merr flakë.

Menjëherë vërehet se makina merr flakë, ndërkohë autori largohet me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.