Kronikë

Tronditet Puka nga të shtëna me armë, plagoset një 11-vjeçar. Ku u qëllua i mituri

16:33 - 26.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Pukës, ku ka mbetur i lënduar një i mitur, i moshës 11-vjeçare, raporton “News 24”.
Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjegjan dhe i mituri po dërgohet në spitalin e Pukës për të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor. Mësohet se ai ka marrë një plagë në këmbë.

Sakaq, ende nuk duhen rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë, ndërkohë që policia po shkon drejt vendngjarjes.

Vijon…


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.