Horoskopi

HOROSKOPI SOT/ Java nis me një të hënë paksa të turbullt në dashuri. Në punë mundohuni të jeni gjithnjë e më të fokusuar!

07:05 - 06.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Kjo javë nis me një të hënën paksa të turbullt, keni nevojë për dikë që mund ta përmirësojë ditën tuaj. Thirrni personin e parë që ju vjen në mendje.

 

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Nuk ka shumë lajme. Por për ju ky nuk duhet të jetë një lajm i keq, përqendrohuni në ndryshimin e gjërave. Dhe bëjeni vetëm nëse dëshironi.

 

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Jeni vërtet të dashuruar dhe kjo nuk ju ka ndodhur prej një kohe të gjatë. Mos ndërmerrni veprime që mund të koklavitin gjërat. Në punë mundohuni të jeni gjithnjë e më të fokusuar.

 

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Raporti në çift është pak i vështirë kohët e fundit, por mos hiqni dorë të jini vetvetja. Nëse mendoni se mund t’ia vlejë, investohuni.

 

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Keni shumë mendime që ju ziejnë në kokë dhe nuk po mundeni të përqendroheni. Gjatë kësaj periudhe është normale të ndodhë kështu, mos u shqetësoni. Bëni kujdes në punë.

 

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Miqtë tuaj dinë për çfarë duhet t’ju këshillojnë, ndaj dëgjojini. Mos krijoni probleme në punë.

 

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Ka gjëra që nuk mund të ndryshohen. Disa të tjera ama, po, kështu që filloni ta bëni. Mos humbisni më kohë, është e kotë.

 

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hidhni sytë nga vetja për të kuptuar pse të tjerët sillen kështu me ju. Nuk është një periudhë e keqe, por mund të keni më shumë.

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Kjo kohë është shumë stresuese. Ju duhet një pushim nga të gjitha. Mos harroni se sa e rëndësishme është të kaloni kohë me ata që doni.

 

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Hëna është në anën tuaj, përpiquni të mos dekurajoheni. Në punë mund të keni më shumë përfitime. Por duhet të jeni të përkushtuar.

 

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Do të jetë një periudhë stresuese, por mos u dekurajoni. Familja është me ju, ashtu si dhe partneri/ja juaj.

 

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Edhe nëse gjërat nuk po shkojnë siç duhet, armatosuni me durim, është arma më e mirë. Kjo e hënë do të jetë një ditë e bukur. Në punë do të keni lajme.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.