Kronikë

Dy shqiptarët akuzohen për vrasje me paramendim pasi rrahën për vdekje grekun jashtë një lokali nate

21:42 - 27.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dy shqiptarët që rrahën për vdekje një 42-vjeçar mbrëmjen e së dielës në Athinë kanë dalë sot para Gjykatës greke.
Arrestimi i dy shqiptarëve u bë sot në mëngjes.

Kujtojmë se 42-vjeçari nga Rafina u rrah brutalisht jashtë një lokali nate nga një grup prej pesë shqiptarësh, por vetëm dy prej tyre janë arrestuar, shkruan protothema.gr.

Drejtësia greke po heton dy shqiptarët për veprën penale vrasje me paramendim dhe armëmbajtje pa leje.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.