LIFE STYLE

24 vite diferencë/ Kush është nëna dhe kush vajza në foto?

11:49 - 04.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një nënë dhe bijë në Kaliforni kanë 24 vite diferencë, por kur i sheh është shumë e vështirë t’i dallosh. Nuk janë të paktë ata që i ngatërrojnë si motra, pasi nëna duket shumë më e re.
Në fakt, ajo ka një llogari në Instagram me gati 660 mijë ndjekës. Më konkretisht, 43-vjeçarja Jolene Diaz dhe Melanie Parks 19-vjeçare janë përkatësisht nënë dhe bijë.

Kur 43-vjeçarja pyetet për “sekretin” e pamjes së saj rinore, ajo përgjigjet: “Kam ndjekur gjithmonë një mënyrë jetese të shëndetshme dhe aktive. Pi alkool rrallë, pushoj shumë dhe mbaj dietë të ekuilibruar”. Për lëkurën e saj rinore ajo thotë: “Unë e trajtoj me nderim çdo ditë, e laj fytyrën në mëngjes dhe para se të fle”.

Më poshtë fotot e 43 vjeçares Jolin


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.