AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:15 - 23.05.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

 

 

 

SHIFRAT/ NE BURGUN E PEQINIT PS MORI 119 VOTA, KANDIDATI I BF VETEM 9 VOTA
“MANIPULIM VOTASH”, OPOZITA: PS FITOI MASIVISHT NE BURGJE
Shifrat në KQZ, kandidatët e PS u votuan nga të dënuarit në të gjithë vendin. Në Rrogozhinë, Memolla 92 vota, Hoxha vetëm 12 vota

Rama: Një faqe e re e historisë sonë
Yuri Kim: Amerikanët dhe shqiptarët krah për krah, dikur të ndarë, sot aleatë të NATO-s
Për herë të dytë Shqipëria pret sot stërvitjen më të madhe ushtarake në Europë “Defender Europe 2023”

“U dhunua nga policia, të zbardhet e vërteta”
“Djalit i janë thyer këmbët”, familjarët e Jani Rustemit protestë para Ministrisë së Drejtësisë

OPOZITA
Berisha takon Fisnik Qosjen: Në 14 maj Kavaja u çlirua nga monizmi i dytë

“S’KA LIDHJE ME ÇESHTJET DYPALESHE”
Ministri grek ngre çështjen e Fredi Belerit, Xhaçka pas takimit: I përket drejtësisë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panorama

Unaza e Madhe/ Shpronësimet, lista me emrat e pronarëve që përfitojnë

“Ndryshuan rezultatin e 14 majit”, Koalicioni “Bashkë Fitojmë”, akuza për manipulim me votat e burgut, shifrat në KQZ

Manovra e Enverit me të motrën para se t’i vriste të shoqin, Bahri Omarin: Farije, këtë e ka në dorë Koçi Xoxe

Koka, Bllako e Dervishi në gjyq! Kërkojnë gjykim të shkurtuar

Familjarët e Rustemajt: Kishte këmbë e dhëmbë të thyer

SPAK e lë në burg Belerin, ministri grek kërkon shpjegime, Xhaçka: I përket drejtësisë

Dasma përrallore e vajzës së Tom Doshit me 100 mijë lule, të ftuar VIP edhe Luizi me Kiarën

OPINIONE

Protestat, humbja e opozitës dhe kundërrevolucioni parandalues/ PËLLUMB NAKO

Një monument për qenin e Spaçit/ ERGYS MËRTIRI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Nexhipi: Derbi ndikoi, por Partizani të mos dorëzohet

Gjykata fundos Juventusin, Milani futet në zonën “Champions”

Alban Meha: S’duhet të fshihemi më, Kombëtarja të arrijë kualifikimin

Gol dhe dy asiste, Cikalleshi super në Arabi

Bardh Jera: Vllaznia nuk mbetet pa Europë

Flamurtari, Longo: Do të jemi në elitë

Dëmtime dhe pengesa, si Tirana po sfidon vuajtjet

Turi i Shqipërisë, britaniku Stedman fiton etapën e parë

Vllaznia kampione, të dhjetin me yll në fanellë


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.