Kryesore

Gazetarja humb ndjenjat në transmetimin live, momente paniku në emisionin e mëngjesit

13:31 - 17.08.20 Gazeta Shqiptare

Transmetimet e drejtpërdrejta nuk janë të lehta dhe në jo pak raste ka ndodhur dhe incidente.Diçka e tillë ka ndodhur sot gjatë emisionit të mëngjesit “SummerTogether” në televizionin grek ANT1. Prezantuesja KonstantinaKlokotarau është ndjerë keq dhe i ka rënë të fikët, ndërkohë që dy bashkëprezantuesit vrapuan ta ndihmonin, shkruan media greke “Fosonline”.

Drejtori i “EINAP” (Rrjeti i Informacionit Mjedisor për Azinë dhe Paqësorin), Matina Pagoni, ishte i pranishëm në studio dhe i dha ndihmën e parë gazetares.

Për shkak të kësaj, transmetimi u ndërpre për disa minuta. Pasi u rikthyen, gazetari PanagiotisStathis tha se ajo ishte në gjendje të mirë.

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.