Foto-galeri

Të sapolindur, 20 foto të ëmbla, që do t’ju ndryshojnë ditën…

19:30 - 03.11.20 Gazeta Shqiptare

Sima Lipovetsky, një fotografe nga Izraeli ka në fokus pafajësinë e tejskajshme të fëmijëve të porsalindur, që flenë paqësisht.Përpos veshjeve të këndshme dhe ideve interesante, magjia qëndron te brishtësia e tyre…

uoluiiuu efb6ce568996cb2e0efed21204 f46b26559496859199af46ae3d 5aa0685cc4a3ee4330b9f052bf ef76265f7491b352fd0da72b3e f7f7f95028bd3d0960dd1d0372 fa2df1584cba352100858236a3 419d5d52bf9423ec5717c03628 800d855162ba884c16de77849a 7168f3515c90a928dc0812150f 1d15d15ed38acd5b5835c2458a d3bd9358b6b8d0955b9fee1d92 ytiyuuiouipio 41ba21500da65632430d1d8287 9e7c4c5aa2be6025c7e72636a1 91ac6d58c4b9e8cbcbb2bd83ca a9fb065f72ac281ab0a7dc0dc5-1 3cc99352f19bc4d6a339d508cf 11d0a45cb991209e156d8f3b80
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.