Kronikë

E rëndë në Kukës, plagoset me mjet prerës 19-vjeçari

10:24 - 16.04.21 gsh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Kukësit, ku një 19-vjeçar është plagosur me mjet prerës nga një i ri.Nga të dhënat e para mësohet se i riu A. D. ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes, 21-vjeçarin F. C. dhe vijon hetimet për zbardhjen e të vërtetës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.