Kronikë

Detaje nga aksidenti në Fier, identifikohet viktima (EMRI)

18:04 - 17.06.21 gsh

Identifikohet viktima e aksidentit në Fier. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 16:50.Bëhet fjalë për shtetasin Gramoz Aliaj nga fshati Plyk, njësia administrative Portëz.Viktima ishte duke drejtuar automjetin tip “Ford”, në aksin rrugor Cakran-Fier, ndërsa ka humbur kontrollin duke ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë rrugore dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të daljes nga rruga të mjetit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.