Shëndet

Vendosni këtë produkt në tostin tuaj dhe do të ndiheni të ngopur gjatë gjithë ditës

14:39 - 18.06.21 gsh

Tosti është një nga zgjedhjet më të zakonshme për mëngjes, drekë ose për një vakt të lehtë.Sidomos kur bëhet fjalë për mëngjesin, megjithatë, ne shpesh ndiejmë uri pak pasi ta hamë sikur nuk jemi të ngopur.

Ekziston një mënyrë e thjeshtë dhe me pak kalori për ta bërë atë më mbushëse. E vetmja gjë që ju duhet të bëni është të vendosni një vezë brenda. Veza është e pasur me proteina dhe do t’ju ​​mbajë të ngopur për shumë orë. Shtojeni atë në tostë, sanduiçe ose pite arabe dhe shijojeni gjatë ditës.

Një zgjidhje e thjeshtë dhe ekonomike!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.