Kryesore

Moderatorja publikon foto nga pushimet në jug: Mos harroni të merrni nënat dhe vjehrrat, e meritojnë pas një viti të vështirë

20:05 - 19.06.21 gsh

Moderatorja Bieta Sulo ka zgjedhur që të bëjë disa ditë pushimi me nënën dhe vjehrrën e saj. Bieta publikoi një foto  në Instagram, ku shihet me të dyja gjyshet e Kroit, teksa shkruan se pushimet duhen bërë edhe me nënat që kujdesen kaq shumë për nipërit e tyre.“Po ndonje dite pushimi me mamate a e ke menduar per kete vere? Me gjysherit qe kujdesen gjithe vitin per niperit dhe mbesat e tyre e qe aq shume i duan… kaluan ditet e veshtira te izolimit, koha per ta per te dale e shijuar… e them sa here, Kroi eshte me shume fat qe jo vetem i ka njohur, por edhe shijuar kohen me te 4-t gjysherit (ps. une vet kam patur vetem gjyshet, jo gjysherit)”- shkruan Bieta Sulo.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.