Bota

Nëna e tre fëmijëve merret peng e torturohet, vritet barbarisht. 3 të arrestuar

09:25 - 05.08.21 gsh

Nëna e tre fëmijëve, pasi u rrëmbye dhe u torturua, u vra barbarisht. Bëhet fjalë për Tara Strozierin, e cila u raportua e zhdukur më 19 korrik dhe trupi i saj u gjet 10 ditë më vonë në një pellg.40-vjeçarja u gjet e vdekur në Rock Island, përgjatë vijës shtetërore Oklahoma-Arkansas. Ndërkohë, tre persona janë arrestuar në lidhje me vdekjen e gruas, Alex Davis, 30 vjeç, Austin Johnson, 23 vjeç dhe Kaelin Hutchinson, 24 vjeç.

Detektivët besojnë se Strozier u torturua në një shtëpi të braktisur, para se të vritej dhe trupi i saj të hidhej në ujë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.