Kryesore

“Mbani frymën”! Veliaj uron Kombëtaren me një video të veçantë: Mijëra zemra kuqezi janë me çunat sot në fushë”

20:10 - 12.10.21 gsh

Pak minuta para ndeshjes së madhe mes Shqipërisë dhe Polonisë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uron Kombëtaren “Kuq e Zi” për fitore, përmes një videoje në Twitter.Në video duken bluzat e lojtarëve të Kombëtares që “presin” lojtarët për t’i veshur e për të dalë në fushën e Stadiumit “Air Albania”

“Mbani frymën miq! Mijëra zemra kuqezi janë me çunat sot në fushë. ⚽️ FORCA”, shkruan Veliaj.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.