AKTUALITET

“Zoti bekoftë Shkëlzenin dhe Arminën”, Berisha publikon foton nga dasma: Këtë gëzim dua ta ndaj me ju miq

20:27 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton familjare nga dasma e të birit, Shkëlzen Berisha, me blogeren Armina Mevlani.
Në llogarinë e tij në “Facebook”, Berisha ka vendosur që këtë gëzim të madh ta ndajë me miqtë e tij, duke i uruar bekime çiftit.

“Sonte dasmë në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj.

Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë! Sb”, shkruan Sali Berisha, krah fotos me bashkëshorten e tij, Lirie Berisha, djalit dhe nuses.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.