AKTUALITET

FOTOLAJM/ Rrëzohet pema në qendër të Tiranës, shkatërron plotësisht makinën e parkuar anës rrugës!

09:05 - 30.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një pemë e vjetër ka rënë mbi një makinë në kryeqytet, duke i shkaktuar dëmtime të mëdha. Ngjarja ka ndodhur te Rruga ‘Sami Frashëri’, shumë pranë kryqëzimit të Drejtorisë së Policisë së Tiranës.
Me sa duket nga lagështia për shkak të reshjeve, pema është thyer dhe ka rënë mbi një makinë “Renault”. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

WhatsApp Image 2022-09-30 at 8.59.27 AM (2) WhatsApp Image 2022-09-30 at 8.59.27 AM (1) WhatsApp Image 2022-09-30 at 8.59.27 AM WhatsApp Image 2022-09-30 at 8.59.26 AM
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.