BLUETOOTH

FOTO/ Georgina Rodriguez në rininë e saj, sa shumë ka ndryshuar e dashura e Ronaldos

19:50 - 23.11.22 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Janë publikuar fotografi që nuk janë parë ndonjëherë të Georgina Rodriguez në të njëzetat e hershme, duke zbuluar transformimin e trupit të saj.
Para automjeteve luksoze, jahteve, bizhuterive të shtrenjta dhe pallateve të mëdha, ajo punonte si shitëse në një dyqan Gucci të Madridit, ku takoi asin e atëhershëm të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. 28-vjeçares i kanë pëlqyer edhe daljet me miqtë, ashtu si shumëkujt, sidomos në të fillet e të njëzetave.

Figurën e atëhershme, ajo tashmë e ka zëvendësuar me forma të admiruara, ndërsa flokët me onde i ka shndërruar në më të drejta me dukje të shkëlqyer.

Georgina pranoi në serialin e saj dokumentar për Netflix se jeta i ndryshoi ditën kur u takua me Ronaldon. Tani ajo është një nga femrat më të idealizuara në planet.

Ajo ka mbi 39 milionë ndjekës në Instagram dhe vazhdimisht kënaq fansat me postimet e imazheve që tregojnë bukurinë e saj.

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.