AKTUALITET

Sulm i armatosur në një qendër tregtare në qytetin rus të Krymsk – Katër të vdekur!

16:56 - 24.11.22 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Katër persona u vranë në një incident me të shtëna në një qendër tregtare në qytetin jugor të Rusisë, Krymsk, njoftuan sot agjencitë shtetërore ruse të lajmeve, duke cituar zbatimin e ligjit vendas dhe zyrën e prokurorit. Agjencia shtetërore e lajmeve TASS raportoi se personi i armatosur që hapi zjarr ishte mes katër të vdekurve.
Në rrjetet sociale është publikuar një video në të cilën shihet një person i armatosur duke qëlluar duke ecur. Në fund të videos ai shihet duke qëlluar nga afër dikë që është i shtrirë në tokë. Agjencia e lajmeve Reuters vë në dukje, megjithatë, se origjinaliteti i saj nuk është verifikuar.

Shikoni videon


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.