AKTUALITET

“Vëllezër në kokainë”/ Thasët me drogë u gjetën në oborrin e banesës së ish-kryekomunarit të PS, Berisha publikon FOTON e tij krah Ramës!

07:49 - 25.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kreu i PD, Sali Berisha, ka reaguar pas lajmit për aksionin e SPAK, DEA dhe policisë malazeze, lidhur me thasët me pleh të sekuestruar në Fier, ku dyshohet se fshihet drogë e ardhur nga Kolumbia.
Në një postim të bërë në Facebook, Berisha ka publikuar foton e ish kryetarit të PS të Komunës së fshatit Frakulli i Madh, Viktor Çervenaku, (në oborrin e banesës së të cilit u gjetën rreth 200 thasë), teksa shihet me kryeministrin Edi Rama.

“Edi Rama me mikun e tij të drogës Viktor Çervenaku! Vllezër në Kokainë! #sb”, shkruan Berisha.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.