Kryesore

Takimi me gjimnazistët, Ilir nxjerr videon nga aktiviteti i PL-së: Për një Shqipëri që u përket të rinjve që duan të ndërtojnë të ardhmen e tyre

16:16 - 03.12.22 K.K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Partia e Lirisë zhvilloi sot një takim me gjimnazistët e kësaj force politike. I pranishëm ishte dhe kryetari i PL-së, Ilir Meta.
Ai ka postuar në rrjetet sociale një pjesë nga aktiviteti, ku shkruan se kontrata e Partisë së Lirisë është me të rinjtë.

Meta shkruan se Shqipëria u përket të rinjve që duan të ndërtojnë të ardhmen e tyre si qytetarë të lirë dhe dinjitozë në vendin e tyre.

Postimi i Ilir Metës:

Kontrata e Lirisë me Rininë, për një Shqipëri që u përket të rinjve, për një Shqipëri me të rinj të mirëarsimuar, që duan ta ndërtojnë të ardhmen e tyre si qytetarë të lirë dhe dinjitozë!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.