BLUETOOTH

Foto, motra e Neymar tërbon fansat, shfaqet më e nxehtë se kurrë

17:05 - 23.01.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Motra e Neymar, Rafaella, ka mahnitur fansat në fotot e saj të fundit në Instagram. Bukuroshja e njohur nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj me ndjekësit, teksa është mjaft aktive në rrjetet sociale.
Postimi i Rafaellas shkaktoi shumë reagime dhe mori jo pak por 100 mijë pëlqime. Edhe pse është dimër, ajo zgjedh të kalojë pak momente relaksi në pishinë.

“Shumë e bukur”, “zjarr”, apo edhe “seksi”, ishin pak nga komentet në fotografitë e shpërndara në Insta.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.