BLUETOOTH

FOTOLAJM/ Rezarta Shkurta pozon ‘toples’ përkrah bashkëshortit

08:46 - 24.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja dhe biznesmenja, Rezarta Shkurta po shijon pushimet me bashkëshortin, Ermal Hoxha në Maldive.
rezarta shkurta (3)

Dhe ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit në Instagram, ku shfaqet shumë provokuese.

Në një nga imazhet hot, këngëtarja pozoi me njërin gjoks jashtë, që e mbulon me dorë, dhe shkruan: “Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush është Rozafa te ne ”.

Në foto Ermal Hoxha shihet i shtrirë në rërë, ndërsa Rezarta Shkurta qëndron e ulur në një çarçaf të bardhë veshur me bikini të zeza.

 

rezarta shkurta (1)rezarta shkurta (2)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.