BLUETOOTH

Pas burgut, Dani Alves humbet edhe gruan e tij/ Joana Santh fshiu nga rrjetet sociale fotot e përbashkëta me bashkëshortin e saj të burgosur

17:47 - 26.01.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një mënyrë famëkeqe, duket se dashuria e Dani Alves me Joana Sant po i vjen fundi.  Gruaja spanjolle e cila është një modele e njohur në vendin e saj është e martuar me futbollistin brazilian i cili ndodhet në burg prej gjashtë ditësh me akuzën e sulmit seksual ndaj një vajze në një klub të Barcelonës.
Edhe pse Joanna Sant ishte e sigurt për pafajësinë e ish-asit të Barcelonës dhe postoi histori mbështetjeje pas arrestimit të tij, ajo vendosi të ndryshojë linjën e saj dhe fshiu të gjitha fotot e tyre së bashku nga Instagram.

Sado që të kërkohet, në profilin e saj nuk ka asnjë foto. Madje ajo e Botërorit të Katarit ku kishte veshur fanellën e Brazilit me emrin dhe numrin e Alves në tribunë u fshi.

Pas zbulimeve të ditëve të fundit dhe publikimit të dëshmisë së 23-vjeçares, Santh ka ndryshuar qëndrim. Dani Alves pohoi para hetuesve dhe atyre përreth tij se nuk e kishte takuar as vajzën në klubin e Barcelonës natën e 30 dhjetorit.

Por vajza u ankua se ai fillimisht i futi dorën brenda të brendshmeve dhe më pas e detyroi të bënte seks oral dhe ejakuloi mbi të. Kur ajo u kundërpërgjigj, ai e mallkoi dhe e detyroi ta bënte atë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PLAY VIEWS (@playviewsoficial)

Dani Alves ka hasur në shumë kontradikta gjatë deponimit ndërsa vajza duket se është shfajësuar nga kamerat e klubit. 23-vjeçarja përshkroi një tatuazh që Alves ka në pjesën e poshtme të barkut, të cilin ajo nuk do ta shihte nëse lojtari nuk do të ishte lakuriq në zonën në fjalë.

Braziliani, i cili ndodhet në një burg të Barcelonës që nga e premtja, tani ka punësuar avokatin e Messit dhe Puyol për ta ndihmuar, pasi ai përballet me 4-12 vjet burg nëse shpallet fajtor.

Marrëdhënia e tij me Santh

29-vjeçarja Santh, e cili është dhjetë vjet më e re se Alves, është marrëzisht e dashuruar pas tij dhe në të kaluarën nuk kishte ngurruar të deklaronte se ai, përveçse kampion në fusha, është edhe një kampion në shtrat.

Çifti u njoh përmes miqve të përbashkët në vitin 2015 në Barcelonë dhe u martuan në vitin 2016 në Ibiza. Supermodelja që ka punuar për shumë agjenci dhe ka reklamuar marka të mëdha dhe ai lojtari i mrekullueshëm i Brazilit të madh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz)

Santh, e cila ka studiuar psikologji, ka pushtuar botën e modës për kaq shumë vite, por kurrë nuk arriti të realizojë ëndrrën e saj të madhe. Ajo donte të bëhej një engjëll i Victoria’s Secret.

Karriera e modelimit të Joanës, e lindur në Kanarie, filloi në vitin 2007 kur ajo fitoi konkursin Supermodel of the World, me popullaritetin e saj që u rrit në qiell me pjesëmarrjen e saj në Javën e Modës Cibeles në Madrid.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.