Kryesore

E trishtë/ Ndërron jetë nga infarkti në zemër trajneri i ekipit shqiptar

08:51 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Lajm i hidhur në mëngjesin e sotëm nga Saranda, shuhet pas nje ataku tranjeri i Butrintit, Odisea Çipa.
Mësohet se sot duke u gdhirë i ndjeri pati shqetësim dhe më pas nuk mundi të përballojë sulmin në zemër.

Edhe në ndeshjen e së dielës mes Butrintit dhe Memaliajt, i ndjeri u transportua me autoambulancë drejt spitalit të Sarandës.

Në momentet më të vështira të Butrintit, Çipa ishte afër ekipit si trajner dhe mbylli sytë mëngjesin e sotëm, duke tronditur qytetin bregdetar.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.